zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Puf ze skrzynki na owoce

Puf ze skrzynki na owoce
Przyda się na balkonie, tarasie albo w dziecięcym pokoju. Miękkie siedzisko ze schowkiem. Karina z Makao Home podpowiada, jak je łatwo zrobić samodzielnie ze skrzynki po owocach i tapicerowanej płyty.
4

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Potrzebne będą:
Potrzebne będą:
- Płyta
- Skrzynka
- Wkręty
- Tacker
- Deseczki
- Farba do drewna
- Śrubokręt
- Klej tapicerski
- Pędzle
- Gąbka
- Tkanina
Krok 1.
Krok 1.
Drewnianą skrzynkę na owoce i warzywa pomaluj na biało. Jeśli chcesz uzyskać gładką powierzchnię, przed malowaniem przetrzyj skrzynkę papierem ściernym. Nałóż dwie warstwy farby.
Krok 2.
Krok 2.
Przytnij płytę pod wymiar skrzynki. Dotnij też listewki, które będą stabilizować siedzisko. Nawierć w nich otwory i przykręć je do płyty wkrętami.
Krok 3.
Krok 3.
Wytnij gąbkę pod wymiar płyty, zostawiając po jednym centymetrze więcej z każdej strony. Dzięki temu będzie ona lepiej przylegała na krawędziach do płyty. Przyklej gąbkę klejem tapicerskim.
Krok 4.
Krok 4.
Przymocuj tkaninę do płyty, używając tapicerskiego tackera. Tkanina powinna mieć spory zapas, by łatwo było ją założyć na tył deski. Na krawędziach trzeba materiał mocno naciągnąć i zagiąć do środka, by się nie strzępił.
Krok 5.
Krok 5.
Nałóż tapicerowaną płytę na skrzynkę i siedzisko gotowe!
Efekt
Efekt
I Tobie się uda!
Wczytywanie rekomendacji...