POLSCY PROJEKTANCI

Jadwiga Husarska Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie. Projektantka produktu i mebli, zajmuje się też projektowaniem graficznym oraz zarządzaniem projektami i brandingiem.
6
Joanna Rusin Joanna Rusin jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru łódzkiej ASP. Od 2004 roku prowadzi w Łodzi autorską pracownię. Jej ulubionym materiałem jest filc.
5
Oskar Zięta Oskar Zięta projektuje designerskie meble i akcesoria z formowanej za pomocą ciśnienia wewnętrznego blachy. Technologię tę sam opracował.
4
After Hours Design After Hours Design to projekt Moniki Szczepańskiej – absolwentki Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.
2
Mops Design Mops Design to autorska pracownia Joanny Chomko – Jaworskiej, absolwentki wydziału ceramiki wrocławskiej ASP i architekta, Arkadiusza Jaworskiego.
3
Trzy Myszy TRZY MYSZY to mała rodzinna firma stworzona przez absolwentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a przede wszystkim rodziców Hani i Stasia.
4
Tabanda Tabanda, czyli Megi Malinowska, Filip Ludka i Tomek Kempa. Absolwenci architektury, z zamiłowania projektanci. W 2009 roku w Gdańsku założyli wspólne studio projektowe.
4
Kosmos Project Studio Kosmos Project powstało w 2008 roku w Warszawie. Pracownię tworzą Ewa Bochen i Maciej Jelski, absolwenci warszawskiego Wydziału Architektury Wnętrz ASP. Ich autorskie projekty cechuje dowcip i koncept - przedmioty zaskakują nieszablonowymi skojarzeniami i zestawieniami.
4
Magdalena Łapińska Łapińska to artystka wszechstronna. Zajmuje się przede wszystkim projektowaniem graficznym oraz ceramiką.
5
Agnieszka Bar Absolwentka Wydziału Wzornictwa ASP we Wrocławiu. Specjalizuje się w projektowaniu szkła. W 2009 roku razem z Kariną Marusińską i Agnieszką Kajper założyła Grupę Wzorowo. Wykłada na macierzystej uczelni.
8
PROJEKTANCIE!
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Chcesz pokazać u nas swoje projekty, wyślij do nas swoje prace.
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Wczytywanie rekomendacji...