zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Jak urządzić łazienkę

Jak wybrać sedes i spłuczkę?

Dobrze dobrany sedes wpływa na komfort oraz ergonomię łazienki. Odpowiednia spłuczka zaś może wpłynąć na ilość zużywanej wody.

Oświetlenie w łazience

Łazienka powinna być jasna o każdej porze dnia, niezależnie od tego, czy jest w niej okno. Ale również na tyle nastrojowa, by podczas kąpieli łatwo było się zrelaksować. A do tego potrzebne jest zróżnicowane oświetlenie, nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne.

Jaki grzejnik łazienkowy wybrać?

Grzejnik łazienkowy nie służy wyłącznie do ogrzewania pomieszczenia. Najczęściej jest również suszarką albo wieszakiem, a niekiedy bywa istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Dlatego na rynku oprócz tradycyjnych grzejników drabinkowych pojawia się coraz więcej modeli o nietypowych kształtach i w śmiałych kolorach, wyposażonych w wieszaki, uchwyty, a nawet lustra.

Przechowywanie w łazience

Im więcej szafek i schowków, tym większy porządek. Miejsca na nie najlepiej szukać jeszcze na etapie projektowania łazienki. W zależności od tego, ile po rozmieszczeniu urządzeń sanitarnych pozostaje wolnej przestrzeni, możemy umieścić pojemną szafę albo mniejsze szafki na kosmetyki. Sprawdź praktyczne miejsca na przechowywanie w łazience.
Wczytywanie rekomendacji...