zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
 • Aktualne promocje i rabaty
 • Inspiracje wnętrzarskie
 • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Wanna obudowana kaflami

 • O POMYŚLE: Wanna obudowana kaflami

  To tradycyjne rozwiązanie zawsze jest na czasie i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Zwłaszcza że do wyboru mamy płytki ceramiczne, szklaną mozaikę, cementowe kafle. Dla większego efektu warto zestawić różne kafle przy wannie i na ścianie. Jednolite wykończenie w wyrazisty wzór też nada wnętrzu charakteru. Obły kształt wanny nie jest żadną przeszkodą – mozaika świetnie się do niego dopasuje. Obudowa z kafli jest i estetyczna, i praktyczna. Łatwo ją czyścić i jest gdzie postawić kosmetyki.
  10

  MINUSY:

  • nawet najciekawiej obudowana wanna nie stworzy takiego klimatu retro jak wanna na lwich łapach 

  Zrób to sam

  Montując obudowę pamiętajmy o dwóch rzeczach – pozostawieniu wcięcia w cokole, które ułatwi poruszanie się przy wannie podczas nalewania wody czy czyszczenia oraz o otworze zapewniającym dostęp do instalacji. Na co dzień będzie zamaskowany ramką wyłożoną identycznymi kaflami co reszta obudowy.

  ŹRÓDŁO Light Locations

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILMY DO TEGO POMYSŁU

Wczytywanie rekomendacji...