zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Jak urządzić pokój dziecka

Jak urządzić pokój ucznia?

Pokój ucznia musi zapewnić warunki do nauki, odpoczynku, pielęgnowania hobby i przyjmowania przyjaciół. Sporo zadań jak na jedno pomieszczenie. Zobacz, jak można połączyć wszystkie funkcje w jednym.

Jak urządzić pokój dla przedszkolaka?

Dziecko w wieku przedszkolnym spędza najwięcej czasu na zabawie, trzeba stworzyć mu odpowiednie warunki. Podłoga pozostaje najważniejszym terenem działania, ale potrzebny jest też stolik z krzesłem do rysowania, miejsce do czytania książek, miejsce do eksperymentów. Najwyższy czas na półkę lub własny regalik na książki. I jeszcze więcej miejsca na przechowywanie zabawek oraz akcesoriów plastycznych. Dobrze urządzony pokój przedszkolaka pomoże dziecku rozwinąć kreatywność i odkrywać pasję.

Jak urządzić pokój dla małego dziecka?

Kilkumiesięczne dziecko zaczyna coraz intensywniej eksplorować przestrzeń swojego pokoju i reszty mieszkania. To czas kiedy najważniejsze jest bezpieczeństwo i stymulowanie rozwoju dziecka.

Jak urządzić pokój dla niemowlaka?

W pierwszych latach życia dziecko najlepiej czuje się w pobliżu rodziców. Musisz podjąć decyzje gdzie postawić łóżeczko, gdzie będziesz kąpać dziecko i gdzie karmić. W pierwszych tygodniach życia niemowlę potrzebuje przede wszystkim obecności rodziców, poczucia bezpieczeństwa, dobrego oświetlenia. Najważniejszymi meblami przy okazji urządzania pokoju dla niemowlaka są łóżeczko, przewijak i komoda.
Wczytywanie rekomendacji...