Sztukateria przy lampie

 • Sztukateria przy lampie
  CENA: 1 259 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 51,97 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 112,99 88,9 ZŁ/szt. Promocja od: 01.03 do: 16.04 ZOBACZ WIĘCEJ

  O POMYŚLE: Sztukateria przy lampie

  Sztukateria przy lampie to przede wszystkim świetny sposób na ozdobienie gładkiej białej płaszczyzny sufitu i uatrakcyjnienie wystroju salonu. Rzeźbiona rozeta z pewnością podkreśli urodę szykownego żyrandola. Albo – na co projektanci coraz częściej stawiają – stworzy ciekawy kontrast z designerskim oświetleniem, a nawet... lampą połączoną z wentylatorem. Przyklejenie sztukaterii to prosty i niedrogi zabieg, który sprawdzi się nie tylko w stylowym, ale też nowoczesnym, orientalnym czy industrialnym wnętrzu.
  4

  PLUSY:

  • stylowy element wystroju wnętrza
  • nie trzeba szukać wnętrza z oryginalną sztukaterią, bo elementy typu rozety czy listwy można kupić w dedykowanych sklepach i samodzielnie zamocować
  • pasuje zarówno do żyrandola z kryształków, jak i lampy nowoczesnej czy industrialnej żarówki na kablu
   

  MINUSY:

  • najlepiej zaprezentuje się z lampą wiszącą (a tym samym w pomieszczeniu wysokim, którego lampa wisząca nie będzie przytłaczała)
  • jeśli zdecydujemy się na nią w gotowym salonie, trzeba będzie odświeżyć farbą cały sufit, by sztukateria nie miała innego odcienia

  Zrób to sam

  Jeśli wystrój Twojego salonu jest stonowany, zastanów się nad przyklejeniem przy lampie sztukaterii pomalowanej (np. farbą w sprayu) na jakiś intensywny kolor. Wystrój nabierze wyrazu. Dla spójności stylu w podobnym odcieniu dobierz także poduszki i dekoracyjne detale.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILMY DO TEGO POMYSŁU

Wczytywanie rekomendacji...