Jak wybrać styl?

Dekoracje świąteczne - jak ozdobić dom na Święta?

Jak udekorować dom na święta? Dla każdego z nas święta Bożego Narodzenia to dni szczególne, wyczekiwane przez cały rok. Wiele dekoracji świątecznych ma symboliczne znaczenia, głęboko zakorzenione w naszej kulturze, o których często zapominamy. Warto o nich pamiętać i wykorzystać w wystroju wnętrza. Inne zapożyczyliśmy od bliższych i dalszych sąsiadów, łącząc je z naszą tradycją świętowania. Zatem jak więc przygotować dom na święta?

Styl etno - jak urządzić mieszkanie w stylu etno?

Wprowadza klimat namiotu nomadów na wysokie piętro wielkomiejskiego wieżowca, trofea z safari do szeregowego domu na przedmieściach, a dom w Alpach urządza za pomocą mebli z Dalekiego Wschodu. Lubi wyprawy dookoła świata. Podróże w czasie i przestrzeni. Do źródeł kultury ludowej, która pod szyldem stylu etno nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Styl skandynawski - jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski w sposób idealny łączy estetykę z funkcjonalnością. Jest prosty, bezpretensjonalny, oszczędny i ekologiczny. Z dużą dawką światła i wprowadzającej harmonię bieli. Otwarty na nowoczesny design, antyki, a nawet inspiracje z innych stron świata. A przede wszystkim przyjazny ludziom.

Styl eko - jak urządzić mieszkanie w stylu eko?

Ekologia to jedno z tych pojęć, które lubimy odmieniać przez wszystkie przypadki i przypinać do różnych dziedzin życia. Często używamy go nieprecyzyjnie i na wyrost, ale przekaz jest czytelny. Chodzi o stały kontakt z przyrodą, odpowiedzialność za środowisko naturalne i przekonanie, że właśnie tego nam trzeba. Także w aranżacji wnętrz. Style eko jest odmianą stylu rustykalnego.
Wczytywanie rekomendacji...