zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Jak wybrać styl?

Styl etno

Wprowadza klimat namiotu nomadów na wysokie piętro wielkomiejskiego wieżowca, trofea z safari do szeregowego domu na przedmieściach, a dom w Alpach urządza za pomocą mebli z Dalekiego Wschodu. Lubi wyprawy dookoła świata. Podróże w czasie i przestrzeni. Do źródeł kultury ludowej, która pod szyldem etno nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Styl skandynawski

W sposób idealny łączy estetykę z funkcjonalnością. Jest prosty, bezpretensjonalny, oszczędny i ekologiczny. Z dużą dawką światła i wprowadzającej harmonię bieli. Otwarty na nowoczesny design, antyki, a nawet inspiracje z innych stron świata. A przede wszystkim przyjazny ludziom.

Styl eko

Ekologia to jedno z tych pojęć, które lubimy odmieniać przez wszystkie przypadki i przypinać do różnych dziedzin życia. Często używamy go nieprecyzyjnie i na wyrost, ale przekaz jest czytelny. Chodzi o stały kontakt z przyrodą, odpowiedzialność za środowisko naturalne i przekonanie, że właśnie tego nam trzeba. Także w aranżacji wnętrz. Style eko jest odmianą stylu rustykalnego.

Styl eklektyczny

Styl eklektyczny to umiejętny mariaż kontrastowych stylistyk, elementów starych z nowymi oraz współczesnych trendów z osobistymi akcentami. Nie obejdzie się bez historycznych cytatów i nowoczesnej wersji klasyki. I co najważniejsze - wszystko jest dozwolone. Najlepiej łączyć ze sobą tylko dwa style – dzięki temu we wnętrzu nie będzie chaosu. Dobrze wypada m.in. zestawienie stylu minimalistycznego z bogatym w zdobienia barokiem. Styl eklektyczne jest odmianą stylu nowoczesnego.
Wczytywanie rekomendacji...