otrzymasz rabat
zapisz się*
Schowaj
* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
Promocja ważna do
zapisz się do newslettera, otrzymasz rabat
zapisz się
.

Jakie podłogi?

Jak wybrać dywan?

Zanim wybierzesz odpowiedni dla siebie dywan przeczytaj nasz artykuł, pomożemy Ci podjąć decyzję jaki dywan będzie idealny dla Ciebie. Zacznij od odpowiedzi na kilka pytań: w jakim stylu masz urządzone mieszkanie? Do jakiego pomieszczenia ma być przeznaczony? Czy masz dzieci lub zwierzęta? Czy mieszkasz w mieszkaniu czy domu? Jakie będzie jego otoczenie: meble, zasłony, obicia? Czy dywan ma pełnić tylko funkcję dekoracyjną czy np. chronić przed zimnem albo ukryć nieładną podłogę?

Podłoga ze szkła

Płyty szklane i szklane elementy konstrukcyjne to rzadkie rozwiązanie. Stosuje się je na schodach, półpiętrach, antresolach. Wszędzie tam, gdzie dzięki swojej przejrzystości wzbogacają architekturę i optycznie powiększają przestrzeń. Służą tez do doświetlenia ciemnych pomieszczeń. Trzeba jednak pamiętać, że otwierają widoki nie tylko z góry na dół, ale i odwrotnie.

Podłoga z metalu

Metalowe podłogi są trwałe, odporne na uderzenia i wysoką temperaturę, a nawet ogień. Mogą pojawić się w kuchni, przedpokoju, sprawdzą się także w łazience. To awangardowe rozwiązanie wprowadzi industrialny klimat do wnętrza.

Podłoga z żywicy - posadzki z żywicy epoksydowej i poliuretanowej

To, tak jak i beton, rodzaj posadzki przemysłowej rozlewnej (wylewanej) zaadoptowanej do wnętrz mieszkalnych. Posadzki żywiczne tworzą jednolitą powierzchnię bez spoin odporną na uszkodzenia mechaniczne, na ścieranie i bardzo łatwą do utrzymania w czystości. Najbardziej popularne posadzki żywiczne to posadzki epoksydowe i poliuretanowe.
Wczytywanie rekomendacji...