081 Architekci

 081 Architekci
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Pracownię 081 Architekci założyli w 2011 Przemysław Metko, Patryk Turewicz i Sebastian Łucjan. Studio ma swoją siedzibę w Lublinie.
41
LOKALIZACJA
Lublin
KONTAKT
info@081.com.pl
STRONA
081.com.pl
Ulubiony pomysł... Funkcjonalne połączenie salonu, jadalni i kuchni. Zaprojektowanie wielu miejsc do przechowywania - schowków i szaf w kuchni, pokojach oraz przedpokoju nigdy za wiele. Im więcej można zmagazynować rzeczy w odpowiednich do tego miejscach, tym mniej niepotrzebnych elementów zaśmieca przestrzeń.
Najprostszy pomysł... Jasna kolorystyka. Wydobywa światło i wizualne powiększa wnętrza. Malowanie ściany lub frontów mebli farbą tablicową. Pozwala to na zapisywanie notatek kredą, nieważne, czy to pokój dziecka, miejsce do pracy, czy ściana w kuchni. Zrezygnowanie z punktowego mocnego oświetlenia. Rozłożenie światła na większą ilość źródeł jest bardziej efektywne.
Najgorszy pomysł... Projektowanie schematami. Każdy ma inne zainteresowania, przyzwyczajenia, tryb życia i pod tym kątem należy wykonać projekt. Wznoszenie wyspy wyposażonej w najlepszy sprzęt tylko dlatego, że w kuchni jest na nią miejsce, podczas gdy właściciele rzadko gotują, mija się z celem.
Wczytywanie rekomendacji...