3XEL

 3XEL
ARCHITEKT
3XEL to autorska pracownia architektury i projektowania wnętrz prowadzona przez Patryka Ławrynowicza. Firma ma swoją siedzibę w Łodzi, ale działa na terenie całego kraju. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz dla klientów prywatnych i komercyjnych. Zajmuje się również architekturą, grafiką i wzornictwem przemysłowym.
24
LOKALIZACJA
Łódź
KONTAKT
kontakt@3xel.pl TEL.: +48 792 797 974
STRONA
www.3xel.pl
Ulubiony pomysł... Gra światłem. Szyno-przewody z reflektorami punktowymi sprawdzą się zarówno w niskich mieszkaniach, gdzie dodatkowe opuszczanie sufitu nie jest dobrym rozwiązaniem, jak i w wysokich, przemysłowych przestrzeniach. Bez ingerencji w strukturę sufitu możemy znacznie rozświetlić pomieszczenie. Żaluzje okienne. Pozwalają kontrolować ilość światła dziennego w pomieszczeniu. Przy tym wyglądają lekko i są ciekawą alternatywą dla klasycznych zasłon.
Najprostszy pomysł... Naturalne materiały i barwy. Drewno, kamień, naturalne tkaniny, odcienie bieli i szarości są ponadczasowe. Mogą tworzyć idealną bazę dla projektu albo wypełniać go w całości. Sztuka we wnętrzu nada indywidualnego charakteru. Jeśli obrazy przekraczają budżet, warto rozejrzeć się za plakatami młodych twórców.
Najgorszy pomysł... To taki, który nie ma swojego odbiorcy. Nie każdy będzie się czuł komfortowo w sterylnym, białym wnętrzu, nie każdemu też przypadnie do gustu ciepły, przytulny pokój szczelnie wypełniony dodatkami. Najważniejszy jest umiar i jakość wykonania. Nawet kicz można dobrze zaprojektować.
Wczytywanie rekomendacji...