zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

a.puq design

 a.puq design
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Emilia Królikowska jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Z projektowaniem wnętrz związana jest od 2014 roku, a w 2016 założyła autorską pracownię a.puq design.
26
LOKALIZACJA
Warszawa
Ulubiony pomysł... Używanie stonowanych kolorów oraz materiałów dobrej jakości przy wyborze stałych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak zabudowa kuchenna, glazura, terakota. Monochromatyczna baza jest ponadczasowa, a przy dodaniu kolorowych akcentów i możliwości częstej zmiany aranżacji na pewno się szybko nie znudzi.
Najprostszy pomysł... W małych pomieszczeniach świetny efekt daje zastosowanie luster lub powierzchni odbijających światło. W połączeniu z odpowiednim oświetleniem takie rozwiązanie potrafi sprawić, że pomieszczenie wydaje się o wiele większe.
Najgorszy pomysł... Projektowanie wnętrz w oparciu jedynie o panującą modę czy najnowsze trendy, bez indywidualnego podejścia do klienta oraz przestrzeni, która wymaga zagospodarowania.
Wczytywanie rekomendacji...