Agnieszka Kieliszczyk

 Agnieszka Kieliszczyk
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Agnieszka Kieliszczyk zajmuje się projektowaniem wnętrz od 2006 roku. Od 2009 roku prowadzi w Warszawie pracownię Silvergrey.
27
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@silvergrey.pl TEL.: +48 505 810 250
Ulubiony pomysł... Podstawa to dobrze rozplanowana przestrzeń. Lubię, gdy miejsca do przechowywania są ukryte. Nie zastawiam też wnętrz zbędnymi meblami.
Najprostszy pomysł... Zawsze sprawdza się pomalowanie mieszkania na biało. Na tym tle dobrze wyglądają mocne dodatki, wyraźne kolory i ciekawe formy. Zawsze też można po prostu zmienić narzutę na kanapie – wnętrze będzie od razu wyglądać inaczej.
Najgorszy pomysł... Kiedyś myślałam, że nigdy pewnych rzeczy nie zrobię, dziś uważam, że czasem nawet absurdalne pomysły można zastosować w zupełnie nowym świetle. Oczywiście są pewne rzeczy, których nie polecam: bardzo ciemne podłogi, bo widać kurz już po kilku przejściach, narożne lub bardzo duże wanny w bardzo małych łazienkach, aranżowanie każdego pomieszczenia w zupełnie odmiennym stylu, wydruki na płótnie z motywami, których jest pełno w internecie, stosowanie niepraktycznych materiałów czy trzymanie się pomysłów z różnych gazet, które nie pasują do naszego wnętrza.
Wczytywanie rekomendacji...