zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Alicja Brzuska

 Alicja Brzuska
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
BRZUSKArchitekt to autorska pracownia projektowania wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Prowadzona jest od 2012 roku przez Alicję Brzuskę, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz na Poznańskiej ASP i Monikę Nowicką, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz i Architektury Politechniki Poznańskiej.
42
LOKALIZACJA
Poznań
KONTAKT
pracownia@brzuskarchitekt.pl TEL.: +48 601 201 303
Ulubiony pomysł... Po wnikliwych konsultacjach z klientem lubię tak zaprojektować wnętrze, aby pewne strefy umożliwiały końcową, dekoracyjną inwencję klienta. Ma on wtedy szansę zamieszkać w „swoim” własnym wnętrzu.
Najprostszy pomysł... Biorąc pod uwagę oszczędny w słońce klimat oraz przeciętny metraż i stosunkowo nieduże okna, zalecam stosowanie jasnej kolorystyki oraz luster - zabiegi te optycznie rozjaśniają i powiększają wnętrza.
Najgorszy pomysł... Przy obecnych możliwościach wykończeniowych trudno jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie. Stylistycznie unikam łączenia imitacji z naturą. Architektonicznie staram się minimalizować ciągi komunikacyjne (przedpokój, korytarz) na rzecz przestrzeni, w których spędzamy więcej czasu.
Wczytywanie rekomendacji...