Alicja Brzuska

 Alicja Brzuska
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
BRZUSKArchitekt to autorska pracownia projektowania wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Prowadzona jest od 2012 roku przez Alicję Brzuskę, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz na Poznańskiej ASP i Monikę Nowicką, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz i Architektury Politechniki Poznańskiej.
36
LOKALIZACJA
Poznań
KONTAKT
pracownia@brzuskarchitekt.pl TEL.: +48 601 201 303
Ulubiony pomysł... Przy obecnych możliwościach wykończeniowych trudno jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie. Stylistycznie unikam łączenia imitacji z naturą. Architektonicznie staram się minimalizować ciągi komunikacyjne (przedpokój, korytarz) na rzecz przestrzeni, w których spędzamy więcej czasu.
Najprostszy pomysł... Biorąc pod uwagę oszczędny w słońce klimat oraz przeciętny metraż i stosunkowo nieduże okna, zalecam stosowanie jasnej kolorystyki oraz luster - zabiegi te optycznie rozjaśniają i powiększają wnętrza.
Najgorszy pomysł... Po wnikliwych konsultacjach z klientem lubię tak zaprojektować wnętrze, aby pewne strefy umożliwiały końcową, dekoracyjną inwencję klienta. Ma on wtedy szansę zamieszkać w „swoim” własnym wnętrzu.
Wczytywanie rekomendacji...