zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Anna Koszela

 Anna Koszela
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Anna Koszela od 2003 roku prowadzi w Warszawie autorską pracownię architektury wnętrz. Ukończyła wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.
54
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
pracownia@koszela.pl TEL.: + 48 22 465 25 29
Ulubiony pomysł... Ciemne kolory stosuję chętnie w pomieszczeniach bez dostępu światła dziennego. Budują klimat i atmosferę, zwłaszcza przy sztucznym, wieczornym świetle. Jasnych, pastelowych barw używam we wnętrzach dobrze naświetlonych. Tylko przy świetle dziennym widoczne są subtelności i niuanse kolorystyczne. W jasnych pokojach świetnie sprawdzają się zimne odcienie.
Najprostszy pomysł... Less is more... To zasada, która warto kierować się nie tylko w aranżacji wnętrz. Lepiej postawić na proste formy i nieskomplikowane zestawienia, zwłaszcza jeśli budżet jest ograniczony. Zamiast inwestować w dużą ilość mebli, radzę ograniczyć się do kilku elementów, za to dobrej jakości.
Najgorszy pomysł... Glamour. Większość wnętrz w tym stylu, które widziałam, była dla mnie koszmarem. Przerysowany barok czy tandetny połysk plastiku, kojarzy mi się przede wszystkim z brakiem dobrego smaku. Nie ma tutaj miejsca na subtelny połysk szlachetnych, naturalnych tkanin, kolorystyczne niuanse czy grę faktur. Wnętrze oparte na mocnych kontrastach i sztucznych materiałach starzeje się bardzo szybko.
Wczytywanie rekomendacji...