Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz

 Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia została założona w 2009 roku przez Annę Marię Sokołowską, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Firma ma swoją siedzibę w Gdyni i zajmuje się projektowaniem wnętrz i mebli.
47
LOKALIZACJA
Gdynia
KONTAKT
biuro@amsokolowska.pl TEL.: +48 660 769 062
Ulubiony pomysł... Maskownice karniszy – dobry sposób, żeby tanim kosztem ukryć miejsce, w którym montuje się zasłony czy rolety rzymskie i sprawić, aby wnętrze nabrało nowego charakteru. Fototapeta w łazience – dzięki niej możemy stworzyć zupełnie inny wymiar łazienki, bez konieczności wykładania jej płytkami w całości. Płytka bazowa jest wtedy jedynie tłem dla niepowtarzalnego obrazu.
Najprostszy pomysł... Ceglana ściana. Można ją stworzyć małym kosztem i nakładem pracy, nawet gdy mieszka się w nowoczesnym budownictwie. Wystarczy kupić płytki gipsowe lub ceglane i wyłożyć nimi ścianę. Nieestetyczne drzwi do mieszkania, które psują wygląd wnętrza, można schować pod zdjęciem wydrukowanym na folii samoprzylepnej.
Najgorszy pomysł... Tapetowanie całego pomieszczenia wzorzystą tapetą – takie rozwiązanie zarezerwowane jest dla klasycznych wnętrz i stosowane głównie w sypialniach, dlatego najlepiej ograniczyć się do jednej ściany i zastosować tapetę jako akcent dekoracyjny. Ograniczanie się jedynie do centralnego źródła światła – to częsty błąd. Kilka punktów świetlnych pomaga zaznaczyć strefy we wnętrzu, czy wydobyć jego walory. Dobrze jest wykorzystywać lampy podłogowe, biurkowe czy też oświetlenie LED, ukryte w maskowniczy pod sufitem czy za telewizorem.
Wczytywanie rekomendacji...