APA Katarzyna Starzyk

 APA Katarzyna Starzyk
ARCHITEKTKA
Autorska pracownia architektury, założona przez Katarzynę Starzyk działa od 2015 roku w Warszawie. Zajmuje się kształtowaniem architektury i dopełnianiem jej projektami wnętrz. Biuro wspiera Inwestorów w całym procesie projektowo-budowlanym i oferuje możliwość wykonania kompleksowo projektu budynku wraz z jego wnętrzem. Dzięki temu uzyskuje on spójną całość.
8
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@apakasta.pl TEL.: +48 501 126 779
Ulubiony pomysł... Przede wszystkim kładziemy nacisk na strukturę, szlachetny materiał w powiązaniu z klarownym rozplanowaniem funkcji. Bardzo ważny jest dla nas detal. To pozwala uzyskać ponadczasowy styl wnętrza i świadczy o jego jakości.
Najprostszy pomysł... Wprowadzenie zasady trzech kolorów w materiałach bazowych, np. drewna, szarości, bieli i poruszanie się w ich odcieniach. Tym sposobem unikniemy wrażenia bałaganu we wnętrzu. Kolor możemy wprowadzić w postaci akcentu, np. poprzez dodatki.
Najgorszy pomysł... Powierzchowna stylizacja bez analizy funkcji. Urządzanie każdego pomieszczenia osobno, np. w zupełnie innej kolorystyce.
Wczytywanie rekomendacji...