Archikąty

 Archikąty
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Założycielką studia projektowego Archikąty jest Małgorzata Kluska - absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii na ASP w Poznaniu. Studio działa od 2015 r.
34
LOKALIZACJA
Poznań
KONTAKT
biuro@archikaty.pl TEL.: +48 669 016 808
Ulubiony pomysł... Aranżacje świetlne w nietypowych zabudowach z płyt kartonowo-gipsowych. Neutralne kolory ścian plus ciekawy akcent kolorystyczny, np. designerski turkusowy fotel i żółte poduszki. Klasyczna cegła - jest ponadczasowa i sprawdzi się w każdym pomieszczeniu bez względu na panującą modę.
Najprostszy pomysł... Zamontowanie luster w małym pomieszczeniu (na ścianie, suficie, meblu) - nie tylko powiększają przestrzeń, ale też dodają szyku i elegancji oraz wywołują ciekawe efekty wizualne. Zabudowanie pralki w łazience. Można ją umieścić w wysokiej szafie, która pomieści także kosmetyki i akcesoria. Skupienie dwóch funkcji w jednym meblu pozwoli oszczędzić i uporządkować z reguły niewielką przestrzeń łazienki.
Najgorszy pomysł... Ciemne meble w kuchni - widać na nich każdy „brud” i odcisk palca - szczególnie na frontach z wysokim połyskiem. Wybieranie kolorowych mebli i wzorzystych płytek w mocnych kolorach lub o wyrazistych wzorach, które szybko się nudzą. Lepiej stosować je w dodatkach.
Wczytywanie rekomendacji...