zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

ARTE DIZAIN

 ARTE DIZAIN
ARCHITEKTKA
ARTE DIZAIN to biuro architektoniczne założone w 2004 roku w Sopocie. Właścicielką biura jest Agnieszka Hajdas-Obajtek, architektka, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz studiów podyplomowych na kierunku Architektura Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
21
LOKALIZACJA
Sopot
KONTAKT
agnieszkahajdas@artedizain.pl TEL.: +48 504 250 371
Ulubiony pomysł... Sceny świetlne we wnętrzach. Chętnie stosuję dużą ilość światła, przy pomocy którego można kreować wygląd wnętrza. Zapalając wyłącznie paski LED-owe schowane za zabudowami, otrzymujemy intrygujący klimat. Lampami technicznymi możemy wyeksponować poszczególne elementy wystroju, a lampami o ciekawych formach czy zjawiskowych abażurach zdobimy wnętrze. Lubię też dużo szkła we wnętrzu, bo dodaje lekkości i nowoczesnego wyglądu. Gdy szkło stanowi przegrodę we wnętrzu, nie zmniejsza go optycznie, nie ogranicza przestrzeni. Polecam też stosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach. W wykończonym nimi wnętrzu zawsze dobrze się czujemy. W dodatku materiały te są ponadczasowe i ładnie się starzeją.
Najprostszy pomysł... Wyeksponuj naturalne materiały, które są we wnętrzu, np. surową cegłę, elementy stalowe, stare drzwi lub stare podłogi. Lustra znakomicie powiększają optycznie przestrzeń, podobnie jak odsłonięte okna, przez które wpada do środka dużo dziennego światła. Wystarczą zasłony, które w ciągu dnia będą zsunięte na boki, albo rolety rzymskie.
Najgorszy pomysł... Ścianki z luksferów – wygląda to bardzo kiczowato. Złym pomysłem jest też projektowanie pokoi w różnych stylach w jednym mieszkaniu, jak również stosowanie tanich okładzin z gipsu, imitujących kamień.
Wczytywanie rekomendacji...