Artes Design

 Artes Design
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Artes Design to studio projektowe założone przez Annę Łabędzką-Klepacką, Izabelę Domicz i Macieja Klepackiego w 2007 roku. Pracownia zajmuje się architekturą wnętrz prywatnych i publicznych oraz wzornictwem przemysłowym.
37
LOKALIZACJA
Poznań
KONTAKT
ania@artesdesign.pl iza@artesdesign.pl TEL.: +48 509 966 794 +48 605 769 780
Ulubiony pomysł... Oświetlenie diodowe zintegrowane z architekturą wnętrza lub zabudową meblową. Zaprojektowane w taki sposób, żeby oddziaływało światłem odbitym (bez widocznych źródeł światła). Doskonale sprawdza się we wnętrzu jako oświetlenie klimatyczne, drugoplanowe. Jest niezwykle przydatne w pomieszczeniach, w których wieczorem chcemy uniknąć rażenia intensywnym światłem.
Najprostszy pomysł... Mniej znaczy więcej – prostym i jednocześnie efektownym pomysłem jest wykończenie całej posadzki we wnętrzu jednym materiałem, pomalowanie ścian oraz drzwi jednym kolorem. W takim wnętrzu zacznie oddziaływać detal – ciekawy mebel, oświetlenie, obraz. Stanie się ono jednocześnie przestrzenią, w której będzie można w łatwy sposób dokonać w przyszłości zmian.
Najgorszy pomysł... Najgorszym pomysłem jest stworzenie wnętrza z narzuconym odgórnie stylem, tezą, bez wsłuchania się w potrzeby właścicieli. To człowiek, jego osobowość, preferencje, pasje, codzienne przyzwyczajenia budują ducha każdej przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...