Barbella Interiors

 Barbella Interiors
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia projektowa założona przez architektkę Katarzynę Barbella Aponte w 2007 roku jako 5tud10 architektoniczne została przemianowana na Barbella Interiors. Doświadczenia projektowe zdobyte we Włoszech i Hiszpanii ukształtowały ulubioną estetykę Barbella Interiors, której ramy wyznaczają z jednej strony styl eklektyczny, z drugiej nowoczesny, z dbałością o detale. Biuro mieści się w Śródmieściu w Warszawie.
13
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
katarzyna@barbellainteriors.pl TEL.: +48 602 600 660
Ulubiony pomysł... Zestawianie dodatków na pozór nie pasujących do siebie. Wymaga to nieco odwagi i wyczucia, ale jak się uda, to efekt jest oszałamiający.
Najprostszy pomysł... Chcesz szybko i bezboleśnie odświeżyć mieszkanie? Postaw na dodatki. Niech będą odważne w wyrazie, przecież zawsze możesz je wymienić. Kup modne poduchy na sofę w kolorze czy we wzory, które szalenie ci się podobają. Postaw designerskie wazony na półce albo świeczniki z charakterem na stoliku kawowym. Te, wydawałoby się, nieistotne elementy w rzeczywistości budują całą atmosferę przestrzeni.
Najgorszy pomysł... Instalowanie ogromnego telewizora w małym pokoju. Wygląda groteskowo, a i komfort oglądania jest niski.
Wczytywanie rekomendacji...