Bartek Włodarczyk

 Bartek Włodarczyk
ARCHITEKT
Bartek Włodarczyk prowadzi od 1998 roku autorską pracownię projektowania wnętrz /wcześniej IQB/. Jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
40
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
architekt@bartekwlodarczyk.com TEL.: +48 601 778 765
Ulubiony pomysł... Zawsze zindywidualizowany, dopasowany do potrzeb inwestora, inspirowany miejscem i możliwościami zastanej przestrzeni, zawsze oparty na funkcjonalności i ergonomii, starający się sprostać zadanemu problemowi, ponadczasowy w wyrazie estetycznym, a zarazem mierzący się z wyzwaniami współczesności.
Najprostszy pomysł... To ten, który w najprostszy sposób prowadzi do celu, a przy okazji nie staje się nadmiernym obciążeniem dla budżetu. Na przykład lustra stosowane w ciasnych, wąskich przestrzeniach. Przepierzenia szklane stałe bądź ruchome - wizualnie dzielące i otwierające przestrzeń.
Najgorszy pomysł... To taki, którego efektem jest poczucie zmarnowania czasu, pieniędzy i zaangażowania. Charakteryzujący się przerostem formy nad treścią. To pomysł dający poczucie chaosu, nieszczery w swoich intencjach, komplikujący użytkowanie.
Wczytywanie rekomendacji...