zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Baumiller Kossowska

 Baumiller Kossowska
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Katarzyna Baumiller i Agnieszka Kossowska, absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, od 2003 roku tworzą pracownię BAUMILLERKOSSOWSKA.
38
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@baumillerkossowska.pl TEL.: +48 501 701 132 +48 501 133 787
Ulubiony pomysł... Jeśli jest to zgodne z wolą przyszłego użytkownika wnętrza, otwieranie przestrzeni uważamy za wielką wartość. Często stosujemy duże przeszklenia w ścianach – świetny sposób na wizualne połączenie pomieszczeń, wpuszczenie światła, widoku i oddechu.
Najprostszy pomysł... Nie dąż do perfekcji wyrażonej zasadami typu: niech wszystko do siebie pasuje, twórz zestawy i komplety. Komponuj zgodnie z intuicją, z przyjemnością łącząc różne z różnym.
Najgorszy pomysł... Nigdy nie mówimy nigdy. Czasem konwencja wymaga zastosowania rozwiązania, które w każdym innym przypadku byłoby herezją. Choć zastosowanie kafelków z nadrukiem udającym marmur wydaje nam się pomysłem, który nie znalazłby miejsca w żadnej akceptowalnej przez nas konwencji.
Wczytywanie rekomendacji...