BLOK Projekt

 BLOK Projekt
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Pracownia BLOK projekt, stworzona w 2013 roku, to duet doświadczonych projektantek i pasjonatek designu – Dominiki Woźnickiej i Urszuli Rudzkiej. Studio zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych oraz homestage’ingiem.
31
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@blokprojekt.pl TEL.: +48 607 573 259 +48 505 140 794
Ulubiony pomysł... Sprawdzone i zawsze aktualne - biel, czerń oraz gama szarości. Kontrasty i akcenty kolorystyczne w postaci dodatków – dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Szafki typu cargo - bardzo wygodny sposób na przechowywanie w kuchni. Szczególnie polecamy zamiast wąskich, trudno dostępnych szafek. Szkło nad blatem w kuchni - dzięki gładkiej powierzchni bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Kolorowe dodatkowo zbuduje klimat wnętrza.
Najprostszy pomysł... „Czego się nie da ukryć, należy wyeksponować” - to zasada, którą często stosujemy, np. w przypadku niemożliwych do ukrycia rur w starym budownictwie. Farba tablicowa lub magnetyczna – sposób na kontrast we wnętrzu oraz praktyczne wykorzystanie ściany .
Najgorszy pomysł... Imitacja kominka ze sztucznym ogniem i drewnem. Oświetlenie zmieniające kolor, np. niebiesko- czerwono-zielone.
Wczytywanie rekomendacji...