zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Blok techniczny

 Blok techniczny
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Pracownię Blok Teczniczny tworzą Weronika Libiszowska i Emilia Rusińska. Studio działa od 2009 roku.
42
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@bloktechniczny.com.pl TEL.: +48 502 625 001 + 48 693 608 896
Ulubiony pomysł... Neon we wnętrzu. Dodaje charakteru. Nieograniczone kształty i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że ta forma dekoracji nigdy nie popadnie w banał, a ciepło neonowego blasku doda smaku również tym nie do końca doprawionym przestrzeniom.
Najprostszy pomysł... Eklektyzm form i stylów, ale z zachowaniem wspólnego mianownika, np. koloru. Akcent w postaci formy dominującej w przestrzeni. Może to być duża lampa o niebanalnym kształcie, sofa w mocnym kolorze, sufit malowany na kolor powtarzajacy się również w innych częściach mieszkania. Malowanie podłogi w całości lub na jej fragmentach, wyznaczających poszczególne strefy. Odsłonięcie okien, wpuszczenie jak największej ilości naturalnego światła do mieszkania.
Najgorszy pomysł... Użycie materiałów imitujących naturalne surowce np., płytki drewnopodobne, laminaty imitujące metal, tapety z nadrukiem cegły lub panele podłogowe w stylu starych desek.
Wczytywanie rekomendacji...