Bogaczewicz Architecture Studio

 Bogaczewicz Architecture Studio
ARCHITEKCI
Bogaczewicz Architecture Studio to autorska pracownia architektury, założona przez Macieja Bogaczewicza i Karinę Kowalewską, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracownia zajmuje się przede wszystkim projektami wnętrz prywatnych, domów oraz przestrzeni użyteczności publicznej.
30
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
BIURO@BOGACZEWICZSTUDIO.PL TEL.: +48 516 400 949
Ulubiony pomysł... Malowanie starej drewnianej podłogi kryjącą farbą. Pozostaje piękna struktura starego drewna i jego układ, ale mieszkanie zyskuje „nowe życie”. Tak zwany handmade. Często robimy coś z niczego - lampy ze słoików, aparatów fotograficznych, wieszaki na ubrania ze starych nart. Koszt takich wynalazków jest niewielki, a efekt często zaskakujący.
Najprostszy pomysł... Grupy obrazów czy plakatów na ścianach - ich treść wiele mówi o mieszkańcach i łatwo można je zmienić. Dzięki temu mieszkanie niskim nakładem pracy wygląda zupełnie inaczej. Niestandardowe ustawienie mebli - kanapa nie zawsze musi „podpierać ścianę”.
Najgorszy pomysł... Nie ma takiego, czasem jedynie nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich pomysłów naraz, ale generalnie jesteśmy otwarci na wiele. Staramy się, aby nasz klient dobrze się czuł we wnętrzu i był zadowolony. Kiedyś otrzymaliśmy prośbę, aby „przemycić” we wnętrzu kolor żółty, którego nikt poza panem domu nie lubił. Wystrój był bardzo prosty i oszczędny w formie. Biel, dąb i elementy miedziane. Udało się jednak zrobić żółte wnętrza zabudów i niektórych szuflad. Wszyscy byli zadowoleni.
Wczytywanie rekomendacji...