zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Boho Studio

 Boho Studio
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Boho Studio założone przez Magdalenę Ilmer działa od 2011 roku w Warszawie.
68
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
magda@bohostudio.pl TEL.: +48 604 639 734
Ulubiony pomysł... Wszelkiego typu kontrasty, łączenie materiałów i struktur, np. na zasadzie ciepły-zimny. Jeśli w pomieszczeniu jest dużo kamienia, lubię przełamać chłód tego materiału naturalnym drewnem z widocznymi słojami. Lubię też połączenia typu ciemny-jasny, ponieważ przestrzeń staje się wtedy bardziej nasycona i skontrastowana. Podobnym połączeniem jest zestawienie prostego i czystego ze skomplikowanym i wzorzystym - takie połączenie sprawdza się w dużych przestrzeniach.
Najprostszy pomysł... Zwróć uwagę na barwę i natężenie otaczającego cię oświetlenia – zimne lub za jasne światło może popsuć nawet najlepiej zaprojektowaną przestrzeń.
Najgorszy pomysł... Na pewno nigdy nie poleciłabym dekoracyjnego stiuku imitującego kamień. Nie lubię materiałów, które udają coś, czym nie są.
Wczytywanie rekomendacji...