zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Chorążak Studio

 Chorążak Studio
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Chorążak Studio to rodzinne studio projektowe, działające na rynku od dwudziestu lat, w obecnym składzie od 2008 roku. Pracownię prowadzą: Justyna Chorążak, absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz łódzkiej ASP oraz Jacek Chorążak, absolwent łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych na Wydziale Grafiki Użytkowej.
32
LOKALIZACJA
Łódź
KONTAKT
j.chorazak@gmail.com TEL.: +48 501 645 194
Ulubiony pomysł... Spójny pomysł-motyw na całą projektowaną przestrzeń, przewijający się w każdym z pomieszczeń. Gdy zbudujemy taką bazę, będziemy mogli dodawać elementy różnicujące, nie tracąc harmonijnego i konsekwentnego wrażenia całości. Zasada less is more (zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach) - polega na oszczędnym posługiwaniu się formami, kolorami i przedmiotami zamiast przeładowywania projektowanej przestrzeni.
Najprostszy pomysł... Pomaluj całe mieszkanie na jeden bazowy kolor, wybierając jasny stonowany odcień, np. szarości. Bardziej intensywnym kolorem wyróżnij co najwyżej jedną ścianę w pomieszczeniu.
Najgorszy pomysł... Skomplikowane podwieszane sufity w niskich wnętrzach. Kolorowe oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Wczytywanie rekomendacji...