COCO Pracownia projektowania wnętrz

 COCO Pracownia projektowania wnętrz
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia Coco działa od 2011 roku. Założyła ją i prowadzi Ewa Pokorska, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi oraz Historii Sztuki i Kultury na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
47
LOKALIZACJA
Płock
KONTAKT
pracownia.coco@gmail.com TEL.: +48 504 970 918
Ulubiony pomysł... Jasne przestrzenie, proste ponadczasowe formy mebli, które nigdy się nie nudzą i będą idealnym tłem dla pojedynczych elementów o wyraźnym kolorze lub ciekawym, przykuwającym uwagę designie.
Najprostszy pomysł... Znalezienie wspólnego mianownika dla aranżacji w poszczególnych strefach i pomieszczeniach projektowanego domu czy mieszkania. Na przykład położenie jednolitej podłogi lub pomalowanie niemal wszystkich ścian na jeden kolor porządkuje całość, powiększa pomieszczenia i sprawia, że stają się bardziej spójne.
Najgorszy pomysł... Kierowanie się najnowszymi trendami i bezwiedne kopiowanie pomysłów w oderwaniu od potrzeb i przestrzeni. To często prowadzi do efektu, który nie spełnia oczekiwań ani wizualnych, ani praktycznych. Funkcjonalność powinna determinować wizualność. Na przykład czarne meble i blaty nie są dobrym pomysłem dla pedanta.
Wczytywanie rekomendacji...