Cube Architekci

 Cube Architekci
ARCHITEKCI
Pracownia Cube Architekci działa od 2007 roku w Warszawie i jest prowadzona przez Jarosława Kubickiego oraz Grzegorza Mizielińskiego, którzy zajmują się zarówno projektami budynków, jak i wnętrz. A ponieważ na bryłę obiektu i wnętrze patrzą jak na jedność, najchętniej podejmują się całościowego projektowania - począwszy od kubatury, a na architekturze wnętrza skończywszy.
15
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
cube@cube-architekci.pl TEL.: +48 22 407 29 11
Ulubiony pomysł... To taki, który podoba się i nam, i właścicielom mieszkania. Wybór materiałów, kolorów, aranżacji nie ma aż tak dużego znaczenia. Pomysł ulubiony jest jak szycie garnituru na miarę - może się nie podobać wszystkim, ale musi dobrze leżeć na właścicielu i jemu odpowiadać.
Najprostszy pomysł... Zaniechanie. To częsta odpowiedź na problem projektowy. Czasem szuka się rozwiązania w pewnej materii, w elementach przestrzennych, a wyjściem jest często ich odpowiedni brak, eliminacja.
Najgorszy pomysł... Projektowo jeszcze na niego nie wpadliśmy, a organizacyjnie - jednym z gorszych pomysłów jest projektowanie na wczoraj.
Wczytywanie rekomendacji...