Decoroom

 Decoroom
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Pracownia Decoroom powstała w 2009 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się kompleksową aranżacją mieszkań - od projektu, przez prace budowlane, po dobór wyposażenia i dodatków.
47
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
decoroom@decoroom.eu TEL.: + 48 888 220 110
Ulubiony pomysł... Czerpanie inspiracji ze stylu skandynawskiego, łączącego poczucie przestrzeni, jasną kolorystykę i naturalne materiały. Bielona drewniana podłoga, połączenie bieli, szarości i granatu sprawdza się w każdym wnętrzu i jest dobrą bazą do dalszych aranżacji.
Najprostszy pomysł... Coco Chanel miała bardzo prostą receptę na elegancki wygląd. Mawiała: „Zanim wyjdziesz z domu, przejrzyj się jeszcze raz w lustrze i zdejmij jedną rzecz”. Ta sama zasada może zdziałać cuda we wnętrzach, kiedy nadmierna ilość dodatków potęguje poczucie chaosu. Dobrym pomysłem jest poproszenie bliskiej osoby o usunięcie wszystkich zbędnych według niej dekoracji, gdyż czasem jesteśmy mało krytyczni wobec swojego mieszkania.
Najgorszy pomysł... Podążanie za modą. Trendy w projektowaniu bardzo szybko się zmieniają. Przy planowaniu przestrzeni, w której spędzi się kilka dobrych lat, przede wszystkim powinno się słuchać swojej intuicji lub rad architekta. Podłogi, ściany, kuchnia i łazienka powinny być neutralną ramą, którą wypełniamy latami. Naszym zdaniem położenie płytek w salonie nie jest dobrym pomysłem. Potęguje poczucie chłodu i niesie hałas. Takie wnętrze wydaje się zimne i nie sprzyja relaksowi.
Wczytywanie rekomendacji...