Deer Design

 Deer Design
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Deer Design to warszawska pracownia architektury wnętrz specjalizująca się w kompleksowej aranżacji mieszkań „pod klucz”. Powstała z pasji do dobrego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Działa od 2016 roku. Prowadzi ją Karolina Karwowska .
14
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
pracownia@deerdesign.pl TEL.: +48 883 555 647
Ulubiony pomysł... Sztukateria. Mitem jest, że elementy sztukaterii takie jak dekoracyjne listwy czy cokoły sprawdzą się jedynie w pałacowych wnętrzach lub tych urządzonych w stylu angielskim. Odpowiednio dobrane i wykonane jak najbardziej mogą być integralną częścią nowoczesnych wnętrz i dodać im wiele uroku.
Najprostszy pomysł... Masz pustą ścianę w mieszkaniu? Wydrukuj ulubione zdjęcia, włóż w ramki i stwórz kompozycję, która ożywi wnętrze i będzie przypominać o pięknych chwilach. Zdjęcia mogą mieć różne formaty i odmienne ramki, a odpowiednio zestawione będą tworzyć spójną całość.
Najgorszy pomysł... Każde pomieszczenie w innym kolorze lub wszystkie w jednym. Brak czasu na przemyślenie aranżacji często sprawia, że mieszkania stają się albo zbyt barwne, albo jednokolorowe. Oba rozwiązania są męczące i mało atrakcyjne na dłuższą metę.
Wczytywanie rekomendacji...