zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Devangari Design

 Devangari Design
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Devangari Design jest autorską pracownią projektowania wnętrz, prowadzoną przez Agnieszkę Cichecką, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studio działa od 2013 roku w Warszawie.
32
LOKALIZACJA
Warszawa
Ulubiony pomysł... Skupiam się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do klienta, ponieważ każde wnętrze i osoba są inne. Staram się odzwierciedlić osobowość właściciela lub charakter lokalizacji, wykreować bardzo funkcjonalną przestrzeń, która spełni oczekiwania użytkownika, a przy tym będzie dawała możliwość zmian w zależności od pory dnia, sezonu czy aktualnych trendów. Kluczem jest dobrze zaprojektowane oświetlenie oraz odpowiednio dobrana do niego baza kolorystyczna, które potrafią ukryć mankamenty i wydobyć najlepsze atuty danego wnętrza.
Najprostszy pomysł... Każdemu wnętrzu można dodać uroku poprzez odpowiednio dobrane dodatki i akcesoria (np. poduszki, ramki, plakaty, lustra, świece, rośliny), a także oświetlenie kierujące wzrok na określone obiekty czy strefy. Najprostszym sposobem, który wpływa na korzystny odbiór i powiększenie optyczne przestrzeni są odbijające światło dzienne lustra oraz jasna kolorystyka ścian.
Najgorszy pomysł... Podstawowe błędy funkcjonalne, np. podkreślające wady układu lokalu, za duża liczba elementów wyposażenia w stosunku do danej powierzchni czy brak wystarczającej liczby schowków.
Wczytywanie rekomendacji...