Devangari Design

 Devangari Design
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Devangari Design jest autorską pracownią projektowania wnętrz, prowadzoną przez Agnieszkę Cichecką, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studio działa od 2013 roku w Warszawie.
32
LOKALIZACJA
Warszawa
Ulubiony pomysł... Skupiam się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do klienta, ponieważ każde wnętrze i osoba są inne. Staram się odzwierciedlić osobowość właściciela lub charakter lokalizacji, wykreować bardzo funkcjonalną przestrzeń, która spełni oczekiwania użytkownika, a przy tym będzie dawała możliwość zmian w zależności od pory dnia, sezonu czy aktualnych trendów. Kluczem jest dobrze zaprojektowane oświetlenie oraz odpowiednio dobrana do niego baza kolorystyczna, które potrafią ukryć mankamenty i wydobyć najlepsze atuty danego wnętrza.
Najprostszy pomysł... Każdemu wnętrzu można dodać uroku poprzez odpowiednio dobrane dodatki i akcesoria (np. poduszki, ramki, plakaty, lustra, świece, rośliny), a także oświetlenie kierujące wzrok na określone obiekty czy strefy. Najprostszym sposobem, który wpływa na korzystny odbiór i powiększenie optyczne przestrzeni są odbijające światło dzienne lustra oraz jasna kolorystyka ścian.
Najgorszy pomysł... Podstawowe błędy funkcjonalne, np. podkreślające wady układu lokalu, za duża liczba elementów wyposażenia w stosunku do danej powierzchni czy brak wystarczającej liczby schowków.
Wczytywanie rekomendacji...