zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

DOMagała Design

 DOMagała Design
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Pracownia DOMagała design istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Tworzą ją Jagna i Filip Domagała, absolwenci Wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP i Wydziału Architektury Krajobrazu warszawskiej SGGW. W swojej działalności zajmują się projektowaniem wnętrz, krajobrazu i przedmiotów użytkowych.
31
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@domagaladesign.com TEL.: +48 508 146 414 +48 500 433 413
Ulubiony pomysł... Skandynawska stylistyka. Jasne kolory i dobrze rozplanowane, różne rodzaje oświetlenia rozświetlają i dają poczucie przestrzeni. Szczególnie w małych pomieszczeniach można dzięki nim zdziałać cuda. Jasne ściany to świetne tło dla wszystkich kolorowych dodatków.
Najprostszy pomysł... Przyzwoita podłoga. To najistotniejszy element wystroju każdego wnętrza. Drewniana podłoga z litego lub warstwowego drewna to podstawa jakości projektu.
Najgorszy pomysł... Drzwi wejściowe imitujące drewno, niepasujące do żadnego wnętrza, ale stosowane nagminnie przez polskich deweloperów. To zmora w mieszkaniu!
Wczytywanie rekomendacji...