zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Dream House

 Dream House
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Firma Dream House powstała w 2004 roku w Krakowie. Prowadzą ją Kamila i Marcin Urzędowscy. W pierwszych latach działalności właściciele firmy pośredniczyli w wynajmie ekskluzywnych domów i apartamentów, by później zająć się również projektowaniem wnętrz.
39
LOKALIZACJA
Kraków
KONTAKT
biuro@dreamhouse.info.pl TEL.: +48 606 300 317
Ulubiony pomysł... Biel – stosuję ją zawsze jako barwę bazową do różnych typów wnętrz i to zawsze przynosi dobre rezultaty. Lubię też naturalne tkaniny – len, bawełnę, jutę – są idealne, gdy chcemy ubrać okna, a przy tym nie zabierać światła. Staram się też wprowadzać do wnętrza elementy nietuzinkowe, niekoniecznie bardzo drogie.
Najprostszy pomysł... Mniej znaczy więcej – najlepsza droga, aby uniknąć kiczu. Jasne, pastelowe barwy, brak ostrych graficznych wzorów, klimatyczne oświetlenie (np. kinkiety z abażurami), miękkie, naturalne tkaniny na łóżku, podłodze, czy wokół okien, surowce i faktury ciepłe w dotyku, czyli to wszystko, co buduje wnętrza optymistyczne, świeże, dające poczucie bezpieczeństwa.
Najgorszy pomysł... Połączenie na oknie koronkowej firanki z wzorzystą drapowaną zasłoną i lambrekinem. Wstawianie ciemnych mebli do ciemnego wnętrza, zestawianie plastikowych powierzchni ze szklanymi. Urządzanie każdego pomieszczenia w innym stylu, przy łączeniu intensywnych kontrastowych barw i wzorów.
Wczytywanie rekomendacji...