zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

eg projekt

 eg projekt
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia projektowania wnętrz eg projekt, pod kierownictwem Eweliny Golinowskiej, powstała w 2012 roku i oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych, usługowych oraz biurowych.
45
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
ewelina@egprojekt.pl TEL.: +48 604 092 503
Ulubiony pomysł... Nisza w ścianie pod prysznicem jako praktyczna półka na kosmetyki. Ciekawe i ciekawie rozmieszczone lampy. Zabudowy stolarskie praktycznie wykorzystujące każdy metr mieszkania.
Najprostszy pomysł... Dobrze dobrane do wnętrza lampy czy dodatki jak narzuty, poduszki, obrazy czy lustra. Niezawodnie pomagają stworzyć nastrój i nadają wnętrzu charakter.
Najgorszy pomysł... Malowanie ścian w małych pokojach na intensywne, krzykliwe kolory. Łączenie wielu rodzajów podłóg w jednym pomieszczeniu. Łuki i inne wymyślne konstrukcje ścian.
Wczytywanie rekomendacji...