zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

em2

 em2
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia projektowa em2 została założona w 2013 roku przez Elę Sawicką, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Działania pracowni skupiają się wokół projektów architektonicznych oraz aranżacji wnętrz.
28
LOKALIZACJA
Gdańsk
KONTAKT
em2pracownia@gmail.com TEL.: +48 784 695 477
Ulubiony pomysł... Ulubiony pomysł to nowy świeży pomysł, który sprawie, że cały proces projektowy jest dla mnie czystą przyjemnością i jednocześnie nowym wyzwaniem. Staram się zawsze wprowadzić do wnętrza element, detal czy mebel, który nada niepowtarzalny charakter całej przestrzeni.
Najprostszy pomysł... Najprostszym pomysłem na uzyskanie najlepszego efektu jest maksymalne wykorzystanie potencjału projektowanej przestrzeni i dopasowanie charakteru wnętrza do danego miejsca.
Najgorszy pomysł... Widziałam kiedyś w bloku z wielkiej płyty mieszkanie na parterze, w którym były wykonane z płyty karton gipsowej skosy imitujące skosy poddasza... :) Najgorszym pomysłem jest próba oszukania rzeczywistości w jakiej projektujemy.
Wczytywanie rekomendacji...