zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

EXIT DESIGN

 EXIT DESIGN
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Exit Pracownia Projektowa istnieje na polskim rynku od 2001 roku i specjalizuje się w projektowaniu wnętrz dla najbardziej wymagających inwestorów. Zespół projektowy tworzą: Hanka Bajer i Paweł Sokół, absolwenci Wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP.
27
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@exitdesign.com.pl TEL.: +48 22 841 14 52
Ulubiony pomysł... ­Staramy się ukrywać wszystko to, co we wnętrzu jest niezbędne, ale je szpeci. Zawsze chowamy klimatyzację, nagłośnienie, wentylatory, rewizje. Dobrym pomysłem jest wygospodarowanie przestrzeni na schowek, gdzie poza pralką można ukryć odkurzacz, mopa, wiadra, miski, czyli wszystkie te rzeczy, które są potrzebne w każdym domu, ale nie są dekoracyjne.
Najprostszy pomysł... ­Przemalowanie ścian na biało. Biały kolor jest elegancki, uniwersalny, szlachetny. Najgorsze, co można zrobić, to szaleć z kolorem, gdy się tego nie umie zrobić. Zrezygnowanie z nadmiaru rzeczy i dekoracji. Dekoracji powinno być mało i muszą być odpowiednio wyeksponowane.
Najgorszy pomysł... ­Sufity podwieszane w niskich pomieszczeniach. Nadmiar oświetlenia ledowego w kolorach RGB i oświetlenie punktowe w stopniach schodów. Narożne wanny i prysznice.
Wczytywanie rekomendacji...