Fabryka Nastroju

 Fabryka Nastroju
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Fabryka Nastroju to autorska pracownia założona przez Izę Szewc w 2009 roku. Na swoim koncie ma 124 zrealizowane projekty, co daje łącznie ponad 6 000 m2 zaprojektowanej powierzchni. W projektowaniu architektka kieruje się zasadą, aby w optymalny sposób łączyć ergonomię i względy praktyczne z estetyką.
9
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
iza@fabrykanastroju.pl TEL.: +48 609 608 058
Ulubiony pomysł... Lubię, gdy całe wnętrze jest spójne, nie tylko stylistycznie, ale i kolorystycznie. Np. ten sam kolor powtarzający się w każdym pomieszczeniu, ale z inną intensywnością. Lub ten sam wzór użyty na innych materiałach – np. ścianka ażurowa dzieląca aneks kuchenny od salonu i ten sam wzór nadrukowany na zasłonach w sypialni.
Najprostszy pomysł... Użycie szablonu malarskiego zamiast kupowania drogich tapet. Dzięki niemu z łatwością wprowadzimy do wnętrza na przykład modny marokański wzór. Szablon jest do wielokrotnego użytku, można go stosować w różnych pomieszczeniach i malować różnymi kolorami. Gdy dany kolor nam się znudzi, wystarczy przemalować ściany na inny.
Najgorszy pomysł... Przesadne wykorzystanie zabudowy z karton-gipsu – tworzenie wymyślnych sufitów podwieszanych, półek, półeczek, łuków i wnęk. A w dodatku łączenie tych konstrukcji z feerią barw oświetlenia LED, zmieniającego kolory.
Wczytywanie rekomendacji...