zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Finchstudio

 Finchstudio
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Finchstudio to autorska pracownia projektowania wnętrz, prowadzona przez Magdalenę Ziębę, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz na krakowskiej ASP. Biuro działa od 2011 roku we Wrocławiu.
32
LOKALIZACJA
Wrocław
KONTAKT
info@finchstudio.pl TEL.: +48 792 472 416
Ulubiony pomysł... Stosowanie dużych płaszczyzn luster w małych pomieszczeniach nie tylko wygląda bardzo efektownie, ale dodatkowo rozświetla wnętrze i daje złudzenie większej przestrzeni. Bardzo lubię również kontrastowanie różnych struktur i materiałów w tej samej skali tonalnej, na przykład faktury gładkie błyszczące z szorstkimi czy reliefowymi. Jeśli chcemy, aby nasze wnętrze wyglądało elegancko i miało klasyczny charakter, dobrym pomysłem jest komponowanie przedmiotów czy mebli symetrycznie.
Najprostszy pomysł... Wprowadzenie do neutralnego pokoju dodatków o mocnej kolorystyce, jak granat czy oranż. Świetnym rozwiązaniem jest eksponowanie dzieł sztuki. W tym przypadku bezpieczną bazą będzie również neutralna kolorystyka pomieszczenia. Możemy eksperymentować z wielkością obrazów, np. w małym pomieszczeniu powiesić jeden duży albo na szerokiej ścianie utworzyć kompozycję z kilku mniejszych - taka wieloelementowa kompozycja postrzegana będzie jako całość.
Najgorszy pomysł... Odradzam wyraziste wzory na stałych elementach wystroju, czyli na meblach pod wymiar, płytkach ściennych, etc. Mocne akcenty lepiej zastosować w postaci poduszek, dywanów, zasłon, które dużo łatwiej wymienić.
Wczytywanie rekomendacji...