Flaming Design

 Flaming Design
ARCHITEKTKA
Flaming Design to autorskie studio projektowe stworzone w 2012 roku przez Kaję Radziszewską-Kapłon, absolwentkę wydziału Architektury i Urbanistyki Krakowskiej Akademii. Studio specjalizuje się w aranżacji funkcjonalnych wnętrz w Warszawie oraz Lublinie. Otwartość, elastyczność i różnorodność to cechy, którymi pracownia się kieruje.
9
LOKALIZACJA
Warszawa, Lublin
KONTAKT
info.flamingdesign@gmail.com TEL.: +48 506 277 387
Ulubiony pomysł... W projektach najchętniej stosuję materiały w uniwersalnych kolorach, których używam jako bazy dla wnętrza. Dotyczy to głównie podłóg i ścian (farby, płytki). Sięgam po podstawowe barwy, jak biel, beż, szary, natomiast na żywsze kolory pozwalam sobie w dodatkach - zasłony, tkaniny obiciowe, dekoracje, które można szybko wymienić, gdy się znudzą, bez konieczności przeprowadzania remontu.
Najprostszy pomysł... Czasem wystarczą nowe poduszki, inny kolor zasłon, drobne przedmioty dekoracyjne, czy nawet zmiana zdjęć w ramkach na fotografie o innej kolorystyce. Lubię też wprowadzać co jakiś czas nową roślinę do wnętrza, dzięki temu mamy we wnętrzu akcent zieleni.
Najgorszy pomysł... Jednymi z najgorszych pomysłów są: tania imitacja kamienia na ścianie, podwieszane sufity o wymyślnych formach lub jaskrawe kolory, w każdym pomieszczeniu inny.
Wczytywanie rekomendacji...