Fuel

 Fuel
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Fuel jest autorską pracownią projektowania wnętrz prowadzoną przez Olę Munzar, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, aktualnie stażystkę na macierzystym wydziale. Ola projektowaniem wnętrz zajmuje się od 2006 roku a od marca 2014 działa pod marką Fuel Design.
43
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
hello@fueldesign.pl TEL.: +48 606 605 456
Ulubiony pomysł... Przyprawianie wnętrza przedmiotami z historią. To prosty sposób, żeby tchnąć życie w projekt. Dla rozbuchanych kredens, dla purystów srebrna cukiernica, dla niesłodzących plakat teatralny z lat sześćdziesiątych. Jest w czym wybierać.
Najprostszy pomysł... Żelazna konsekwencja w kwestii podziału przestrzeni plus spontaniczność w doborze dodatków. Bądź Bismarckiem we własnym domu. Nie odpuszczaj: prostym liniom posadzek, lampom na osi okien, ukrytym szafom. Ale zaszalej przy doborze poduszek, grafik i drobiazgów, teraz jesteś Marią Antoniną.
Najgorszy pomysł... Wciskanie wyspy do mikro kuchni. Miejsce wyspy jest na oceanie, nie na kałużach. Beztroskie i bezsensowne obniżanie sufitów, bez refleksji nad ładem przestrzennym i empatii dla koszykarzy. Szafowanie światłem ledowym, które (najczęściej) jest zimne. Prosta droga do zrobienia karykatury własnego mieszkania.
Wczytywanie rekomendacji...