Grzegorz Popiołek

 Grzegorz Popiołek
PROJEKTANT WNĘTRZ
Grzegorz Popiołek jest absolwentem Liceum Plastycznego i Katedry Meblarstwa Instytutu Przyrodniczego w Poznaniu. Projektowaniem wnętrz zajmuje się od 24 lat. Zaczynał od współpracy z poznańskimi studiami kuchennymi, a z czasem, zdobywając doświadczenie, rozszerzył zakres działalności. Firma ma swoją siedzibę w Pile.
32
LOKALIZACJA
Piła
KONTAKT
popiolek66@gmail.com TEL.: +48 535 000 028
Ulubiony pomysł... Jasne wnętrze pozwalające wyeksponować dominującą barwę, ładny mebel, fakturę czy inny ciekawy akcent, który z kolei da się zaaranżować efektownie światłem dziennym i sztucznym.
Najprostszy pomysł... Pomysł, który wpada do głowy od razu, jest świeży, niewymuszony nadmierną ilością korekt. Pomysł funkcjonalny, czysty, z czytelnym akcentem, który nie męczy oka i sprawdzi się w codziennym życiu z czysto praktycznej strony.
Najgorszy pomysł... Wnętrze niefunkcjonalne i takie, w którym nie wiadomo, na co patrzeć w pierwszej kolejności. Pomysł chaotyczny, nieergonomiczny i bez stylistycznej koncepcji. Jest wiele metod, aby uzyskać taki efekt, ale ja w swoich projektach po nie nie sięgam.
Wczytywanie rekomendacji...