zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Home Glamour Now

 Home Glamour Now
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Home Glamour Now to autorska pracownia Kasi Gal, która działa w Trójmieście od 2011 roku. Jej pomysły na aranżacje wnętrz można również śledzić na blogu.
42
LOKALIZACJA
Gdańsk
KONTAKT
kgal@homeglamournow.com TEL.: +48 691 519 990
Ulubiony pomysł... Łączenie naturalnych materiałów. Kamień, drewno, metal i naturalne tkaniny to najlepsza baza do stworzenia ponadczasowego komfortowego wnętrza. Kolejny krok to układ funkcjonalny, skrojony na potrzeby właścicieli. Piękne mieszkanie to mieszkanie wygodne i z charakterem.
Najprostszy pomysł... Do dekoracji wybieraj przedmioty, które Ci się podobają i mają dla Ciebie wartość. Jeśli chcesz wprowadzić do swoich wnętrz kolor i faktury, zacznij od dodatków.
Najgorszy pomysł... Ślepe podążanie za modą, która ma to do siebie, że szybko mija i wtedy zostajemy z wystrojem, który jest niemodny. Jeśli chcemy mieć „modne”, wnętrza stosujmy modę w elementach i dekoracjach, które łatwo wymienić.
Wczytywanie rekomendacji...