Home Staging Wrocław

 Home Staging Wrocław
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Pracownia Home Staging została stworzona z ogromnej pasji, poczucia estetyki i zamiłowania do pięknych przestrzeni założycielki firmy - Ewy Bryl-Michałowicz. Zajmuje się ona głównie przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży i wynajmu. Działa na wrocławskim rynku już od 2010 roku. Ze względu na potrzeby klientów rozwinęła też usługi związane z projektowaniem wnętrz.
15
LOKALIZACJA
Wrocław
KONTAKT
biuro@hs-wroclaw.pl TEL.: +48 506 026 288
STRONA
hs-wroclaw.pl
Ulubiony pomysł... Lampy, lampy, lampy – czasy kiedy oświetlenie górne było jedynym w pomieszczeniu już dawno za nami. Stosowanie różnego rodzaju lamp dodatkowych dekoruje wnętrze, tworzy nastrój i pozwala uwydatnić jego piękno. Dzięki różnym opcjom doświetlenia możemy oglądać wnętrze z odmiennych perspektyw.
Najprostszy pomysł... Metamorfoza wystroju za pomocą tkanin i dodatków. To one nadają wnętrzu charakter, uatrakcyjniają jego wygląd, dodają ciepła i przytulności. Poduszki o różnych fakturach, zasłony, narzuty i dywany pomogą błyskawicznie, a niekiedy nawet bardzo radykalnie, odmienić przestrzeń.
Najgorszy pomysł... Pomysł, którego nigdy nie zrealizuję, to kolorowe LED-owe światła przy podłodze, przy suficie czy wannie, zmieniające kolory na pilota. Rozumiem i cenię chęć zmiany wnętrza szybko i tanim kosztem, jednak efekt "dyskoteki" może bardziej zaszkodzić, niż pomóc.
Wczytywanie rekomendacji...