DUID

Izabela Niesiołowska Magdalena Olchowik DUID
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia DUID, czyli DU interior design, powstała 2007. Zespół projektowy tworzą architektki Izabela Niesiołowska i Magdalena Olchowik.
29
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
duid@duid.pl TEL.: +48 698 648 502 +48 661 420 771
STRONA
www.duid.pl
Ulubiony pomysł... Lubimy podwyższać drzwi na pełną wysokość pomieszczenia. To rozwiązanie sprawia, że wnętrze wydaje się znacznie wyższe. Ma to również przełożenie na grę światła we wnętrzu. Lubimy stosować lustra i faktury na ścianach, unikać okładzin płytkowych, stosować najnowsze technologie, aby uciec od fug i podziałów.
Najprostszy pomysł... Wnętrze już zamieszkane dobrze oczyścić z nadmiaru zbędnych przedmiotów. W małych pomieszczeniach zastosować lustra, np. nad kanapą czy komodą, a gdy mamy jedno standardowe oświetlenie górne, zaopatrzyć się w lampy stojące. Światło i lustra zmieniają bardzo dużo, przy niewielkim nakładzie kosztów.
Najgorszy pomysł... Narożne wanny w małych łazienkach - pozornie wydają się większe, tak naprawdę zabierają cenną przestrzeń, nie dając w zamian oczekiwanego komfortu. Nadmiar kolorów, faktur i kształtów oraz duża ilość przedmiotów ozdobnych, tzw. "kurz zbieraczy". Bezrefleksyjne kopiowanie wnętrza sąsiada z dołu, z góry czy domu obok.
Wczytywanie rekomendacji...