zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Jaganna

 Jaganna
ARCHITEKTKA
Jaganna to autorska pracownia projektowa założona przez architektkę Magdę Jagannathan w 2007 roku w Krakowie. Firma specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych projektów domów jednorodzinnych oraz aranżacji wnętrz.
46
LOKALIZACJA
Kraków
KONTAKT
magda.jagannathan@gmail.com TEL.: +48 793 331 983
Ulubiony pomysł... Naturalne materiały. Lubię drewno, fakturę cegieł i betonu. Jednak gdy brak środków na droższe wykończenia, proponuję zabawę formą – z karton-gipsu naprawdę można wyrzeźbić cuda. Za każdym razem staram się projektować od nowa, bez kalek z istniejących projektów. Każde wnętrze zasługuje na nowatorskie podejście!
Najprostszy pomysł... Kolorowa ściana. To łatwy i szybki sposób na zmiany we wnętrzu, a co najważniejsze – nie wymaga zatrudniania fachowca. Kwiaty w gładkich osłonkach – ocieplą nawet najchłodniejszą przestrzeń.
Najgorszy pomysł... Staram się nie przesadzać z ilością użytych materiałów. Projektowanie to tworzenie tła dla osobowości mieszkańców. „Przedobrzone” mieszkania mogą nawet nie razić na wizualizacjach, ale nie wytrzymują konfrontacji z całą masą różnokolorowych drobiazgów, książek czy zabawek, które będą przecież z nami mieszkać.
Wczytywanie rekomendacji...