Jedyne Takie Wnętrza

 Jedyne Takie Wnętrza
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Jedyne Takie Wnętrza to autorska pracownia założona w 2011 r. przez pasjonatkę projektowania wnętrz Paulinę Kononowicz-Kwaśnik. Biuro projektowe mieści się w Krakowie, ale wiele projektów z powodzeniem jest realizowanych zdalnie, w całej Polsce.
24
LOKALIZACJA
Kraków
KONTAKT
jedynetakiewnetrza.pl@gmail.com TEL.: +48 509 470 698
Ulubiony pomysł... Ciemne okna w mieszkaniu/domu wnoszą do pomieszczeń kolejny kolor. Jeśli chcielibyśmy uspokoić wnętrze bądź wyeksponować elementy jego wyposażenia, warto pomalować ramy okienne pod kolor ściany. Nie będą się one wyróżniać ani ingerować w poczucie harmonii, za to dodadzą pomieszczeniu głębi lub posłużą za tło dla mebli czy oświetlenia.
Najprostszy pomysł... Uporządkowanie przestrzeni wokół nas. Niepotrzebne bibeloty, które nie stanowią elementu wystroju, dobrze schować w zamkniętych pojemnikach i pudełkach. Jeśli będą one miały jednolity wzór czy kolor, spełnią nie tylko rolę praktycznych schowków, ale też upiększą wnętrze. Dobrze jest też stworzyć klimatyczne wnętrze za sprawą dodatków, takich jak zasłony, dywan, poduszki, świece. Dywanami można optycznie podzielić przestrzeń na strefy, np. duży dywan pod stołem z krzesłami oddzieli tę część salonu od strefy wypoczynku. 
Najgorszy pomysł... Zdecydowanie nie polecam urządzania wnętrz meblami z jednej kolekcji, bo będą wyglądały jak z katalogu sklepowego. Dużo ciekawszym rozwiązaniem jest zestawianie mebli o różny charakterze, np. nowoczesnych z antykami albo elementów w różnych stylach, ale w jednym kolorze, który będzie kluczem do spójności aranżacji. Takie wnętrze z pewnością będzie niepowtarzalne.
Wczytywanie rekomendacji...