JN Studio

 JN Studio
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
JN Studio to autorska pracownia Joanny Nawrockiej, absolwentki Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 2006 roku zajmuje się architekturą wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz projektowaniem mebli.
26
LOKALIZACJA
Wrocław
KONTAKT
info@jnstudio.pl TEL.: +48 663 967 079
Ulubiony pomysł... Uwielbiam stosować lustra we wnętrzach, zarówno w tych małych, jak i w dużych, oświetlonych lub zacienionych. Lustra tworzą dodatkową przestrzeń wizualną, idealnie odbijają światło, podwajają rzeczy, które chcemy podkreślić, optycznie powiększają przestrzeń... Są przystępne cenowo i do tego mogą przybierać różnorodne kształty. Stosuję je chętnie w miejscach nietypowych. Lubię drewno we wnętrzach. Idealnie komponuje się z innymi materiałami i sprawdza we wszystkich stylizacjach. Drewno odznacza się różnorodnością koloru i usłojenia. W każdym wnętrzu prezentuje się inaczej, a wygląda pięknie nie tylko na podłogach.
Najprostszy pomysł... "Otwórz" przestrzeń poprzez zastosowanie samych zasłon lub rolet rzymskich w oknach. Użyj uniwersalnej i rozświetlającej bieli, jeśli nie na ścianach, to w dodatkach. Wprowadź do wnętrz zieleń albo ozdabiaj je ciętymi kwiatami. Jeśli masz kolorowe ściany, zrezygnuj z kolorowego dywanu. Lepiej, by jakaś jedna powierzchnia była stonowana.
Najgorszy pomysł... Pomalowanie każdej ze ścian w pokoju na inny kolor. Powoduje chaos. Ciemna podłoga plus ciemne meble - korzystniejszy dla wnętrza jest kontrast. Podwieszany sufit z setką halogenów punktowych­ jest już passé.
Wczytywanie rekomendacji...