zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Joanna Kiryłowicz

 Joanna Kiryłowicz
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Joanna Kiryłowicz.com to pracownia, która zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych. Jej założycielka prywatnie jest podróżniczką, odwiedza galerie sztuki, showroomy i sklepy z meblami na całym świecie, gdzie zbiera inspiracje i poznaje najnowsze trendy.
30
LOKALIZACJA
Gdynia
KONTAKT
TEL.: +48 531 531 261
Ulubiony pomysł... Najbardziej lubię łączyć style. Inspiruje mnie klasyka jako baza wnętrza w relacji z nowoczesnymi meblami, lampami i dodatkami. Lubię, gdy stałe elementy wnętrza są wykonane z dobrych, najczęściej naturalnych materiałów i mają stonowaną kolorystykę. Za to dodatki są wyraziste i zmieniają się w zależności od panujących trendów czy nastroju domowników.
Najprostszy pomysł... Dużo miejsca do przechowywania! Szafy, skrytki, nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka. Minimalizacja ilości ścianek działowych na rzecz zabudów meblowych.
Najgorszy pomysł... „Uwaga POMYSŁ!”, czyli, zaprojektowanie detalu, który jest zbędny. Less is more!
Wczytywanie rekomendacji...