zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Kacper Gronkiewicz

 Kacper Gronkiewicz
ARCHITEKT
Architekt po studiach w Warszawie i Paryżu. Od 2005 roku prowadzi autorską pracownię architektury.
34
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
gronkiewicz@kacpergronkiewicz.pl TEL.: +48 510 037 602
Ulubiony pomysł... Szeroki blat kuchenny. Standardowy wymiar głębokości blatu to 60cm, jednak w przypadku małych kuchni, gdzie nie ma miejsca na długi blat, na ogół jest miejsce by poszerzyć go do 70-80cm, co pozwala zwiększyć powierzchnię roboczą i daje dodatkową przestrzeń do przechowywania np. ziół czy oliwy.
Najprostszy pomysł... Zrezygnuj z telewizora. Większość tego typu elektroniki jest po prostu brzydka i zajmuje dużo miejsca. Znakomicie sprawdza się natomiast ukryty w szafie projektor z DVD. Do projekcji wykorzystać możemy ścianę, lub ukryty, np. w karniszu, rolowany ekran. Znika wtedy pokusa, by życie domowe koncentrowało się wokół włączonego non-stop odbiornika.
Najgorszy pomysł... Stylizowanie zamiast urządzania może spowodować, że wystrój mieszkania stanie się bezduszną scenografią. Różne kolory ścian w jednym pomieszczeniu. Tynki strukturalne. Nie dość, że stanowią siedlisko kurzu, to w dodatku nudzą się po dwóch miesiącach. Pralka upychana na siłę w małej łazience, kiedy w kuchni jest na nią sporo miejsca.
Wczytywanie rekomendacji...